HV73V2BTTD205J
MFR.Part #
HV73V2BTTD205J
JLCPCB Part #
C4056660
Description
-55℃~+155℃ 2MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS