HV73V2ATTD1653D
MFR.Part #
HV73V2ATTD1653D
JLCPCB Part #
C4085198
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS