RN73H2BTTD7061F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD7061F50
JLCPCB Part #
C2545371
Description
250mW 7.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS