HV73V2ATTD164G
MFR.Part #
HV73V2ATTD164G
JLCPCB Part #
C4227077
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS