RN732ATTD47R5B50
MFR.Part #
RN732ATTD47R5B50
JLCPCB Part #
C4235033
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS