RN73H2BTTD14R3D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD14R3D50
JLCPCB Part #
C2540353
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS