SR732ETTD1R8J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ETTD1R8J
JLCPCB Part #
C4038467
Package
1210
Description
-55℃~+150℃ 1.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS