RN732ATTD5762F10
MFR.Part #
RN732ATTD5762F10
JLCPCB Part #
C4231360
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS