SG73S2ATTD2373F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ATTD2373F
JLCPCB Part #
C4225502
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS