SR732BRTTD2R00F
MFR.Part #
SR732BRTTD2R00F
JLCPCB Part #
C7369488
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS