SG73S2BRTTD392J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD392J
JLCPCB Part #
C6296319
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS