RN73H1JTTD1004D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1004D50
JLCPCB Part #
C6194822
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1MΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS