HV73V2ATTD1073D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V2ATTD1073D
JLCPCB Part #
C3914933
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS