HV73V2ATTD1373D
MFR.Part #
HV73V2ATTD1373D
JLCPCB Part #
C4289703
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS