RN73H2ETTD9420F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD9420F25
JLCPCB Part #
C4127390
Description
-55℃~+155℃ 250mW 942Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS