RN73R2ETTD1332F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1332F50
JLCPCB Part #
C2602606
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS