HV73V2ATTD1004D
MFR.Part #
HV73V2ATTD1004D
JLCPCB Part #
C4042310
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS