RN732BTTD6420C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD6420C25
JLCPCB Part #
C4233348
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 642Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS