SG73P2BRTTD183J
MFR.Part #
SG73P2BRTTD183J
JLCPCB Part #
C5751735
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS