HV73V2ATTD1003F
MFR.Part #
HV73V2ATTD1003F
JLCPCB Part #
C4005904
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS