SG73P1EWTTP1910F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP1910F
JLCPCB Part #
C4249372
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS