HV733ATTE7503F
MFR.Part #
HV733ATTE7503F
JLCPCB Part #
C6274037
Description
-55℃~+155℃ 1W 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS