HV733ATTE7503D
MFR.Part #
HV733ATTE7503D
JLCPCB Part #
C4319977
Description
-55℃~+155℃ 1W 750kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS