HV733ATTE7504F
MFR.Part #
HV733ATTE7504F
JLCPCB Part #
C3936024
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.5MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS