RN73H1ETTP1150B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1150B10
JLCPCB Part #
C2584274
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS