HV733ATTE4992F
MFR.Part #
HV733ATTE4992F
JLCPCB Part #
C4274312
Description
-55℃~+155℃ 1W 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS