HV733ATTE4223D
MFR.Part #
HV733ATTE4223D
JLCPCB Part #
C4304885
Description
-55℃~+155℃ 1W 422kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS