HV733ATTE4323D
MFR.Part #
HV733ATTE4323D
JLCPCB Part #
C4011216
Description
-55℃~+155℃ 1W 432kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS