AA2512JK-078K2L
MFR.Part #
AA2512JK-078K2L
JLCPCB Part #
C1699327
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 8.2kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS