HV733ATTE3574F
MFR.Part #
HV733ATTE3574F
JLCPCB Part #
C3948160
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.57MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS