RMC1-392JTE
MFR.Part #
RMC1-392JTE
JLCPCB Part #
C6397281
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS