RN73R2BTTD31R2B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD31R2B25
JLCPCB Part #
C2549790
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS