HV733ATTE2493F
MFR.Part #
HV733ATTE2493F
JLCPCB Part #
C4000974
Description
-55℃~+155℃ 1W 249kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS