WK73S2BTTDR274F
MFR.Part #
WK73S2BTTDR274F
JLCPCB Part #
C6605115
Description
-55℃~+155℃ 274mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS