HV733ATTE205G
MFR.Part #
HV733ATTE205G
JLCPCB Part #
C3965894
Description
-55℃~+155℃ 1W 2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS