HV733ATTE305G
MFR.Part #
HV733ATTE305G
JLCPCB Part #
C4166354
Description
-55℃~+155℃ 1W 3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS