SLR1TTE2100D
MFR.Part #
SLR1TTE2100D
JLCPCB Part #
C3916762
Description
-55℃~+180℃ 1W 210Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS