HV733ARTTE8664F
MFR.Part #
HV733ARTTE8664F
JLCPCB Part #
C7205229
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.66MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS