HV733ARTTE8662F
MFR.Part #
HV733ARTTE8662F
JLCPCB Part #
C6060745
Description
-55℃~+155℃ 1W 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS