RN73H2ETTD1582A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1582A25
JLCPCB Part #
C4307109
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS