HV733ARTTE8064F
MFR.Part #
HV733ARTTE8064F
JLCPCB Part #
C7205226
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.06MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS