RN73R2BTTD2462F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2462F25
JLCPCB Part #
C4281312
Description
-55℃~+155℃ 24.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS