HV733ARTTE3244F
MFR.Part #
HV733ARTTE3244F
JLCPCB Part #
C7287379
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.24MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS