RK73H1JTTD3R01F
MFR.Part #
RK73H1JTTD3R01F
JLCPCB Part #
C5875247
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.01Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS