HV733ARTTE3243F
MFR.Part #
HV733ARTTE3243F
JLCPCB Part #
C5738769
Description
-55℃~+155℃ 1W 324kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS