HV733ARTTE2403F
MFR.Part #
HV733ARTTE2403F
JLCPCB Part #
C6576604
Description
-55℃~+155℃ 1W 240kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS