SG73S2ATTD3652D
MFR.Part #
SG73S2ATTD3652D
JLCPCB Part #
C4224330
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS