RN73R2ETTD1273F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1273F10
JLCPCB Part #
C2611978
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS