RN73R2BTTD62R6D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD62R6D10
JLCPCB Part #
C2559381
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS