HV733ARTTE1743D
MFR.Part #
HV733ARTTE1743D
JLCPCB Part #
C6576586
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS